. .

شما اینجا هستید

مطالب تصادفی در سایت علمی نخبگان جوان | com.نخبگان

پیغام خطا

User warning: The following theme is missing from the file system: shoma5. For information about how to fix this, see the documentation page. در _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (خط 1156 از /home/javan/domains/nokhbegan.co/public_html/includes/bootstrap.inc).

دستگاه رباتیک تست تفنگ های دستی و مهمات

PDF version
کل آرا: 1881
دفتر علم و فناوری وزارت امنیت داخلی آمریکا دیروز اعلام کرد که ساخت یک دستگاه رباتیک مخصوص تست انواع مختلف تفنگ های دستی و مهمات، با موفقیت به اتمام رسیده است.

دستگاه رباتیک تست تفنگ های دستی و مهمات

دستگاه رباتیک تست تفنگ های دستی و مهمات
 
 
 

دفتر علم و فناوری وزارت امنیت داخلی آمریکا دیروز اعلام کرد که ساخت یک دستگاه رباتیک مخصوص تست انواع مختلف تفنگ های دستی و مهمات، با موفقیت به اتمام رسیده است. مأموران واحد عملیات تسلیحاتیِ اداره سلاح های گرم و برنامه های تاکتیکیِ پلیس مهاجرت و گمرک آمریکا (ICE)، از این دستگاه به عنوان مکمل تست های دستی که توسط کارکنان آزمایشگاه بر روی اسلحه ها انجام می شود، استفاده خواهند کرد.


«جان پرایس»، مدیر برنامه ها در "گروه واکنش سریع" این دفتر، گفت: «واحد عملیات تسلیحاتیِ اداره سلاح های گرم و برنامه های تاکتیکی، اکثر مهمات و اسلحه های گرم مورد استفاده در وزارت امنیت داخلی را قبل از تأیید برای استفاده میدانی، آزمایش و ارزیابی می کند. شلیک های پی در پی در این آزمایش ها اثرات سوئی بر روی تیراندازان می گذارد که باعث وارد آمدن فشار به مفاصل، احساس دردهایی ناتوان کننده و صدمات جسمی دیگر می شود. دستگاه "تیرانداز مجازی" صدمات جسمی را، اگر نگوییم کاملاً حذف می کند، به مقدار زیادی کاهش می دهد.»

این واحد، علاوه بر حمایت های تاکتیکی و لجستیکی، با فراهم کردن سلاح های گرم، مهمات، تجهیزات حفاظت شخصی و همچنین ارائه آموزش و مشاوره، به پلیس مهاجرت و گمرک آمریکا (ICE) و سایر عوامل وزارت امنیت داخلی یاری می رساند. این واحد، بر اساس توافقات خدمات مشترک، به ارائه خدمات تسلیحاتی به نیروی حفاظت مرزی و گمرک، و پلیس حفاظت فدرال می پردازد. وظیفه این واحد، افزایش ایمنی و ارتقاء مهارت های تاکتیکی به منظور اجرای قوانینِ وزارت امنیت داخلی بوده، و همچنین مسئول حفظ دارائی ها است.

«لاوِل جانسون» مهندس ناظر در واحد عملیات تسلیحاتیِ اداره سلاح های گرم و برنامه های تاکتیکیِ پلیس مهاجرت و گمرک آمریکا توضیح داد: «مأموریت این واحد عبارت است از ارتقاء سطح ایمنیِ عوامل و افسران وزارت امنیت داخلی. دستگاه "تیرانداز مجازی" از طریق کاهش صدمات وارده به کارکنان و همچنین به عنوان وسیله ای که به طور دائم داده های مربوط به نحوه عملکرد اسلحه های گرم و مهمات را در اختیارمان قرار می دهد، برایمان سودمند است.»

پروژه "تیرانداز مجازی" از خرداد ماه 91 آغاز شد. "گروه واکنش سریع"، این دستگاه را به عنوان قسمتی از اولین گام ابتکاری خود در "طرح پژوهش و نوآوری بنگاه های اقتصادی کوچک" مصوب دولت این کشور ساخته است و تلاش برای طراحی و ساخت دستگاهی را آغاز کرده که بتواند حرکات و واکنش های تیراندازی انسانی را شبیه سازی کند و در عین حال مطابق با بازخوردهایی باشد که در طول مدت طراحی، از سوی واحد عملیات تسلیحاتیِ اداره سلاح های گرم و برنامه های تاکتیکی ارائه می شود. هدف از طراحی و ساخت "تیرانداز مجازی" این است که نهایتاً آن را به طور تجاری در دسترس سایر آژانس های اجرای قانون و به طور کلی صنعت امنیت قرار دهند.

واحد عملیات تسلیحاتیِ اداره سلاح های گرم و برنامه های تاکتیکی، در آینده ای نزدیک از "تیرانداز مجازی" در فرآیندهای تست تسلیحات خود استفاده خواهد کرد.

 

منبع : کوی دانش 

باز نشر : سایت علمی نخبگان جوان

 

افزودن دیدگاه جدید

ویژه های سایت

مشاوره و اخذ استاد راهنما

هسته ی علمی رسانه بر خط نخبگان جوان با بیش از 180 نفر دکترا و اعضای هیات علمی دانشگاه ها و اساتید...

و دیگر خدمات رسانه بر خط نخبگان جوان

معرفی فناوران در تمامی رشته ها به سازمان ها و ارگان های طرف قرارداد رسانه برخط نخبگان جوان ...

مشاوره و اخذ استاد راهنما
و دیگر خدمات رسانه بر خط نخبگان جوان

نظر سنجی

  • تعداد مقالات: 2,156
  • بازدید امروز : 11836
  • بازدید دیروز: 62131

افراد آنلاین:

215

اکنون ساعت   4:18 am به وقت تهران میباشد.

امروز: شنبه 9 اسفند 1399

 

اینستاگرام: @majles.e.javan تلگرام: @majles.e.javan

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت com.نخبگان مجاز است
استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد
مسئولیت مطالب ارسالی کاربران بر عهده سایت علمی نخبگان جوان نمی باشد

تهیه و تنظیم مطالب: com.نخبگان